Aquatherm Warsaw

AQUATHERM WARSAW  W PIGUŁCE

Aquatherm Warsaw to wydarzenie skierowane do sektora business to business. Wystawa daje wszystkim uczestnikom możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami oraz technologiami stosowanymi głównie w branży HVAC. Poruszone zostaną m.in. zagadnienia związane z koniecznością spełnienia nowych wymogów unijnych, wedle których od 2020 roku każdy oddawany do użytku budynek w Polsce ma być energooszczędny. Będzie to wyzwanie nie tylko dla wykonawców, na końcowym etapie realizacji zamawiającego, ale również dla inżynierów, projektantów i architektów.

Branża budownicza duże nadzieje na wzrost ilości zamówień wiąże z nową perspektywą funduszy unijnych przeznaczonych na ten sektor w latach 2014 – 2020. Przetargi będą wygrywały nie tylko praktyczne rozwiązania, ale też takie, które swoim designem będą zachwycały i podnosiły znacznie wartość zrealizowanych projektów. Przykłady takich rozwiązań będzie można zobaczyć w czasie tegorocznej edycji Aquatherm Warsaw.

Odwiedzający to w absolutnej większości branżowi specjaliści, architekci i szefowie firm, a to właśnie najważniejsza idea targów B2B. W czasie wystaw pojawią się przedstawiciele firm architektonicznych, projektanci, właściciele zakładów produkcyjnych, inżynierowie, designerzy i inwestorzy. Dzięki towarzyszącym targom Warsaw Build  impreza jest tym bardziej oczekiwanym wydarzeniem dla całej branży.

Targi Aquatherm Warsaw umożliwiają wystawcom:

  • Przedstawić swoją markę w największym polskim województwie
  • Pokazać swoje nowe produkty lub usługi w miejscu dedykowanym 5,3 milionom mieszkańców Mazowsza
  • Zaprezentować swoje innowacyjne rozwiązania i zaawansowane technologie
  • Rozszerzyć swój potencjał biznesowy i zasięg wpływów

Aquatherm Warsaw to efektywny sposób na osiągniecie swoich planów biznesowych w Polsce a udział ułatwi firmie dotarcie do potencjalnych partnerów biznesowych nie tylko z Mazowsza czy Polski, ale także z zagranicy.

FAKTY & LICZBY

Organizator: Lentewenc Sp. zo.o., ITE Group
Aquatherm Warsaw: 16-18 listopada 2016
Miejsce targów: Expo XXI, pawilon 4
Rok założenia: 2015
Częstotliwość: coroczne
Powierzchnia targowa: 3 600 m2

Matchmaking!

Umów spotkanie biznesowe przed targami. Jak to zrobić?
Wystarczy wypełnić i wysłać poniższy formularz a nasz zespół dołoży wszelkich starań, by dostarczyć Państwu poszukiwanych partnerów biznesowych.
Do zobaczenia na targach!