Diament Innowacji

„Diament Innowacji” – konkurs dla zdolnych projektantów

Przyszłość budownictwa to nieustanne zwiększanie efektywności. Doskonalimy materiały i szukamy nowych technologii z myślą o środowisku naturalnym, niższych kosztach i komforcie użytkowników.
Zaprezentuj swoje projekty szerokiej publiczności na Międzynarodowych Targach Aquatherm Warsaw 2016!
Diament Innowacji to konkurs, który jest kierowany do studentów i absolwentów uczelni technicznych, inżynierów oraz osób przygotowujących technologie dla sektora budowlanego i HVAC: młodych, kreatywnych, niezależnych, których pasją jest tworzenie wynalazków, projektów i innowacyjnych produktów znajdujących zastosowanie w sektorze budowlanym. Do udziału zapraszamy zarówno osoby działające już na rynku, jak i debiutantów, dla których udział w konkursie może stać się przepustką do wielkiej kariery.
Celem konkursu jest promowanie i wspieranie polskich projektów i wynalazków, innowacyjnych produktów i rodzimych rozwiązań dla sektora budowlanego, które nie stały się jeszcze przedmiotem masowej produkcji. Wygrana w konkursie umożliwi uczestnikom nawiązanie współpracy z przedstawicielami branży budowlanej i biznesem, zaprezentowanie swojej pracy szerokiemu gronu przedsiębiorców i uczestników targów podczas wystawy na „Wyspie Innowacji” podczas 2. edycji Międzynarodowych Targów Aquatherm Warsaw 2016 odbywających się w dniach 16-18 listopada 2016 r. w Centrum EXPO XXI w Warszawie oraz wypromowanie wynalazku w mediach branżowych.

Zapoznaj się z pełnym regulaminem konkursu

REGULAMIN

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za zainteresowanie i udział w konkursie. Poniżej przedstawiamy listę Laureatów.

  • Dom Ekologiczny CoreHouse – Adam Warchoł, Anna Stachi, Tomasz Jackiewicz
  • Draw Wire 3D – system do pomiaru przemieszczeń konstrukcji budowlanych – Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Radosław Tatko, Maciej Orzechowski
  • SFS 60+ Simulation Flat Surface 60+ – Agnieszka Labus (Laboratorium Architektury 60+ we współpracy z 4 Experience)
  • Stanowisko do badań odkształceń elementów poziomych obciążonych równomiernie – Politechnika Lubelska, Wydział Budownictwa i Architektury, Michał Pieńko

Wszystkim serdecznie gratulujemy!